Відгуки

Наші відгуки, результати:

Анна

У нас, доречі, все добре ) після тієї чистки, що проходив мій чоловік - з протипаразитаркою, маслами та травками - ми незабаром завагітніли, мені от-от народжувати, 41-а неділя йде... Чекаємо))) неодноразово за цей час згадували Вас із вдячністю :)

22.11.2022

5 днів потому:
Ми сьогодні вранці народили хороше здорове дівчатко :)

Аліна

Хочу сказати дякую від себе за капсули паразитарні ПаразитОйл. Я як нормальна людина ходжу до туалету кожен день. А раніше раз на 3 – 5 діб. Я в шоці.

Надія

Доброго дня! Хотіла б ще раз подякувати Вас за капсули ГрипОйл. Частину віднесла навіть на роботу, щоб завжди під рукою були.

Перехворіла вірусом, рятулалась тільки ними. І пила їх майже кожні 2 години. Коли починає боліти горло, я їх розкушую і розсмоктую, хоча дуже пекучі. Відмінний засіб, уже не раз тільки за цей сезон виручали.

Діти їх теж п'ють, якщо починають кашляти, вживаю їх по черзі з БронхиОйл. Під час цієї епідемії та застуд навіть не знаю, що б я робила без них. Спасибі Вам!

Скарги: грип

Ірина, 42 роки

ГрипОйл - справжня знахідка для нашої сімї в період короновірусу! З кожною капсулою становиться легше. Дивно, що допомогають просто ефірні олії. Ми хворіли вже двічі і користувались ними весь цей час. Раджу всім не ставитися скептично, а спробувати їх. Також пила прополіс в капсулах під час вагітності. Він замінив мені антибіотики.

Дуже вдячна творцям цих прекрасних препаратів, які без побічних ефектів вирішують такі серьйозні проблеми.

Скарги: бронхіт, трахеїт

Вероніка, 28 років

Хочу поділитися враженями від використання капсул БронхиОйл дітям. У березні 2021 року мої діти (7 та 5 років) разом захворіли. Діагноз педиатра – бронхіт і трахеїт. Призначено антибіотик. Я розуміла, що антибіотик – це тільки початок довгого шляху, т.я. потім буде шлях відновлення. Довгий і не завжди простий (був гіркий досвід!). А тому мені зовсім не хотілось застосовувати а/б дітям цього разу.

І я наважилась на застосування капсул БронхиОйл. Давала капсули, слідкувала за станом, температурою тіла та загальними симптомами. І ми впорались без антибіотиків! Це було для мене як дарунок долі! Бачити та знати, що твої діти не тільки йдуть на поправку, а попутно укріплюють своє здоров'я навіть в момент нездоров'я!

Через тиждень ми прийшли на прийом до педіатру і вона сказала - Дихання чисте!

Тепер вдома ми завжди маємо БронхиОйл!

Євгенія, 27 років

Скарги: втрата ваги, апетиту, задишка, запаморочення голови

Доброго дня, близько 8 років тому у мене несподівано стався збій в організмі, нападами дерев'яніли руки й ноги, під час купання в гарячому душі мені ставало дуже зле, не вистачало повітря, задишка та запаморочення голови

Ходила до лікарів, нічго не могла знайти, з роками хвороба не стояла на місці, мені ставало гірше, я сильно схудла, втратила апетит, з'явився біль під лівим ребром, потім він став віддавати в спину, до лівої та правої лопатки. Я знову продовжила свою путь по лікарям. Лікували навмання, й не вгадували, ставало дедалі гірше від ліків. Я пробувала сама сама себе лікувати, підбирала трави, це трохи мене підтримало, але болі не відходили. Так мені довелося мучитися близько 4-х років. Ходила до лікарів, здавала аналізи на все, що могла та все безрезультатно. Аналізи нічого не показали. Від ліків станоилося все гірше, молила Бога, щоб Він допоміг.

Випадково взнана про Тетяну Миколаївну, моя знайома у неї була. Я в той же день записалась на біорезонансну діагностику, знайшли справжню причину недугу і порекомендували трав'яні суміші. Спочатку у мене після прийому трав загострилася хвороба. Відразу після загострення я відчула, що пішов біль у спині та в лівому підребер'ї також. Я за довгі роки відчула себе знову людиною, а не інвалідом. Температура трималася 8 років теж нормалізувалася. Перестала худіти. Обличчя було настільки хворобливо худим, що соромно було на вулицю вийти. Зараз я виглядаю абсолютно нормально, як нормальна людина. Спасибі!

Скарги: цистит на протязі декількох місяців

Єлізавета, 26 років

Пишу Вам висловити свою вдячність за біорезонансну діагностику організму та Паркес.

Я забула, що таке декілька разів на місяць пити монурал та катарію. Мене вже другий місяць не турбує цистит. Велике Вам спасибі.

Чесно кажучи, я не думала, що ефект настане так швидко.

11.10.2021

Скарги: Акне, висипи на обличчі

Настя, 20 років

Пані Тетяно, хотіла б щиро подякувати за Вашу продукцію та допомогу. Ще влітку я була засипана висипом прищів й страждала від акне, а зараз можу похизуватися чистою і блискучою шкурою обличчя.

Більше того, я можу їсти все, чого бажає душа і мій шлунок не болить в мене! Ніколи не почувалася такою щасливою!.

Виристання трав та олій - це тривалий процес, але він ДІЄВИЙ!

Я переконуюся в цьому вже не перший раз і щиро рекомендую Вашу продукцю усім, хто бажає бути на крок здоровіший і досконаліший в своєму тілі!

ДЯКУЮ!

Ганна, 29 років

Скарги: Слабкість, субфебрильна температура

Дуже сильно вражена як самим методом обслідування, так і сервісом. Тетяна Миколаївна приділила багато часу та уваги моїй проблемі (Я не могла знайти причину своїй слабкості та субфебрильній температурі, навіть після здачі різних аналізів).

Тестування показало зашкалюючу активність вірусу герпесу. Тетяна Миколаївна порекомендувала натуральні препарати, і в підсумку через декілька днів їх прийому я вже була в зовсім іншому самопочутті та з нормальною температурою.

Дуже вразив також спосіб тестування препаратів, які приймала раніше. Один із низ виявився цілком даремним. Також вдалося протестувати ефективність ефірних олій, які я вирішила використовувати при лікуванні.

Така діагностика в цілому замінює величезну кількість різноманітних та дорогих аналізів, допомагаючи зекономити час, і гроші, і нерви. Я дуже вдячна Центру і Тетяні Миколаївні за величезну допомгу у відновленні свого здоров'я. Центру бажаю процвітання, розширення та вдоволених клієнтів!

Скарги: Грижа хребта, сильні головні болі

Оксана Довженко-Севастьянова

Звернулась я з проблемою здров'я чоловіка. Стан був дуже критичний і з чого почати я не знала. На МРТ була підтверджена грижа хребта. В реальності, це були дуже сильні болі, що віддавали до ноги до оніміння кінцівок. Окрім того, у нього виникли дивні головні болі розпливаючимися картинками та жахливим запамороченням голови. Скінчилося все тим, що ми викликали швидку допомогу й опинилися в неврології, т.я. приєдналась до запаморочення голови ще й блювота, й неможливість піднятися з постілі. Після інтенсивної терапії його виписали без особливих рекомендацій. У такому стані я звернулася до Діагностичного Центру по діагностику (було проведено діагностику по волоссю).

Виявилось, що таку картину давав цілий букет вірусів. Після цього ми почали користуватися вдома приладом Паркес.

Через 4 місяці ми отримали відмінний результат. По-перше, пішла симтоматика по запамороченню голови та відновленню нормального життя. Та саме важливе – пішли болі від грижі та оніміню ноги, що повністю відновило стан чоловіка! Я чесно кажучі, не сподівалася такого результату, адже він був готовий до операції!!!! Зараз будемо відновлювати усі інші органи та системи, адже діагностика дає можливість оцінити стан всіх органів та систем – це дуже здророво!!!! ДЯКУЮ!!!!

Скарги: Псоріаз

Ваків В.Й.

Мені дуже сподобався цей метод. Він натуральний і не має побічних ефектів і дає гарний результат. Я приймав трави по рекомендації Тетяни Миколаївни приблизно три тижні. Псоріаз в мене пропав, коліна та лікті чисті, життя наладилось. Маю надію, що так буде і надалі.

Дуже вдячний. Рекомендую усім, хто має подібні проблеми звертатись до Тетяни Миколаївни хоча б для профілактики й очистки організму. Будьте здорові.

Скарги: Почервоніння на щоках, гастрит

Тетяна, 46 років

Звернулася з приводу стану обличчя. Було почервоніння у вигляді метелика, також гастроентеролог поставив мені діагноз викид жовчі у шлунок та, як наслідок, запальний процес, гострий гастрит.

Коли мені призначили 5-й курс медикаментів, які мені не допомагали, я зрозуміла, що з цим треба щось робити.

Після звертання до Діагностичного Центру виявили причини моїх проблем, та як виявилось, це головне. З'ясували причини – зникла хвороба.

Скарги: Зашлакованість організму, печія, нудота

Ірина, 34 роки

Мені пощастило зустріти дуже грамотного та кваліфікованого спеціаліста. Після першого обстеження по волоссю я отримала рекомендації щодо прийому фітосумішів. Через час мені стало набагато легше. На сьогодняшній день я бачу величезні зміни в кращій бік. Я продовжую виконувати усі інструкції та повністю довіряю компетентності Тентяни Миколаївни.

Скарги: болі у суглобах

Ілона, 40 років

Я завжди кажу, що хлопці, що отримали Нобелівську премію за те, що виявили хелікобактер – діти, в порівнянні з розробниками Паркес. Вони зробили задля нас незбагненну роботу і люди можуть користуватися результатом праці цієї команди, навіть не розуміючи до кінця, в чому суть цих приладів.

Я з тих людей, що постійно "хапали" на себе інфекції та паразитів "із повітря", і до придбання приладу Паркес 923 програми не було ніякої надії на нормальне життя. Тепер, без перебільшення, у всієї моєї родини з'явилася впевненість у прийдешньому дні. Особливо дивно, що прилад вирішує ревматичні проблеми, що лікарям не під силу, я це знаю не з чуток.

Окрема подяка Тетяні Миколаївні за людяність та чуйність. Вона завжди готова приділити увагу та співчуття людям, а це дуже тяжка робота.

Щиро зичу щастя та здоров'я людям, що мають відношення до цієї наукової діяльності, яка рятує стільки життів.

Скарги: знесилення, температура 37,2 довгий час

Інна, 35 років

Хочу подякувати Світлану та Костянтина за рекомендовану ними комп'ютерну діагностику. Дуже подобається спеціаліст, який проводить діагностику – Тетяна Миколаївна. А також подобається саме тестування тим, що можна дізнатися істину причину своїх недугів та підібрати саме той препарат, який на даний момент буде найбільш ефективним для вирішення проблем зі здоров'ям.

У мойому випадку знайдені паразити (що було декілька років тому виявлено і при лабораторному аналізі).

Відчуваю позитивну динаміку в самопочутті, хоча лікування іще продовжую.

Скарги: псоріаз більше 10 років

Євген Р., 52 роки

Результати роботи щодо псоріазу фітосумішами.

Застосування фітосумішів при псоріазі

Скарги: алергія

Олена П., 32 роки

Довго не могли визначити у чоловіка причину алергічного навантаження. Довго лікувались у лікарів, лікування не приносило полегшення.

Протестувались у Тетяни Миколаївни та виявили причину! Будемо сподіватися на повне одужання. Спасибі.

Скарги: Хронічні сечостатеві інфекції

Андрій

Місяць тому звернувся до Діагностично-Дослідного Центру за рекомендацією мого лікуючого лікаря. Консервативне лікування від сечостатевих інфекцій виявилось дорогим та неефективним з причини задавненості запального процесу, пройшов понад п'ятнадцять курсів лікування надпотужними дозами антибіотиків, усе марно. Біорезонансна діагностика підтвердила всі результати лабораторних аналізів, а також виявила інші приховані паразитарні та інфекційні процеси. По результатам діагностики почав працювати апаратом Паркес Л medicus з попутним застосуванням фітосумішів. Місяць по тому пройшов повторнк біорезонансне діагностування, за підсумками якої практично всі виявлені раніше паразитарні інфекції були вилікувані. Й хоча сечостатеві інфекції, що мене мучили, залишилися, результати застосування приладу Паркес Л medicus впродовж місяця здивували в позитивному сенсі цього слова:

  1. 1. У перший же день застосування приладу (та як мінімум на протязі наступного тижня) в уретрі та передміхуровій залозі почало відчуватися поколювання та пощипування, результатом чого стало майже повне зниження симптоматики. При тому, що подібних і, до того ж, тривалих результатів на було при лікуванні антибіотиками;
  2. 2. Повністю змінилися харчові вподобання. Якщо раніш не міг обійтися без солодкого, борошняного та м'ясного, тепер від такої їжі стало нудити, а відповідні заклади став обходити стороною. Став харчуватися більш натуральною та здоровою їжею;
  3. 3. Нормалізувався сон. До застосування Паресу сон був неспокійним та поверхневим через виражений запальний процес в сечостатевій системі – зараз став глибоким та відновлюючим;
  4. 4. Нормалізувалось травлення

Продовжую застосовувати апарат Паркес-Л 923 програм та фітосуміші. . В будь-якому випадку зараз я можу досить довгий час обходитися без дорогих лікарських препаратів, що раніш було обтяжливо, так як після закінчення прийому антибіотиків розвивалося сильне запалення з вираженими больовими реакціями. Висловлюючи стриманий оптимізм, хочу подякувати спеціалістів і особисто розробників приладу Паркес за їх соціально важливу та значущу роботу!

19.12.2018

4 місяці по тому

За підсумками чотирьох місяців застосування Паркес medicus та фітосумішів були отримані наступні результати:

  1. 1. Практично повністю в функціональному плані відновилася сечостатева система. Є ще деякі проблеми, але головне – сильно виражений набряк зник.
  2. 2. Зникли набряклість навкруг суглобів на пальцях рук як наслідок тривалого хронічного інфекційного процесу та лікування медикаментозними препаратами.
  3. 3. З'явилось більше енергії, що дозволяє займатися достатньо інтенсивними фізичними вправами. До застосування біорезонансу максимум, на що міг спромогтися – це дістатися від роботи до дивану. Зараз набагато більше сил.
  4. 4. Також є перші результати безпосередньо по сечостатевим інфекціям. Частина із них вже не тестується, частина залишилась, але показники знизились більш ніж вдвічі. Природньо, все це відчувається й на рівні функціонування окремих органів.

Продовжую закріплювати вже досягнені результати.

29.03.2019

Скарги: проблеми з ШКТ, головні болі

Галина Маслак, 50 років

Враження відмінне. Діагностування виявила те, що не завжди встановлюється звичайними методами медицини.

Дякую за уважне та доброзичливе обслуговування.

Світлана

Скарги: задишка, набряки ніг

Нашу лікарняну систему я не полюбляю. Ходіння по лікарям мені видається за біль витончений метод покарання за неуважність до свого здоров'я, ніж спосіб його (здоров'я) покращення. Тому я всіляко намагаюсь звести спілкування з лікарняним персоналом до нуля. Та все ж таки... Все ж... Настав момент, коли мій організм почав поводитися неправильним чином – з'явилися неприємні відчуття, болі, що створювали помітний дискомфорт. Взагалі, прийшов час розібратися зі своїм здоров'ям.

Дагностувалася вперше. Дане діагностування привернула мою увагу безболісністю процедури та відсутністю необхідності "забігу" по лікарняним коридорам у пошуках лабораторій, кабінетів узд, томографів та інших апаратів екзекуції. Спочатку був деякий сумнів у тому, що пасмо зрізаного волосся зможе "розповісти" про стан мого організму, – це ж не звичні аналізи (діагностування організму за волоссю).

Усе виявилося надзвичайно просто – по зрізаному пасму волосся були виявлені «неполадки» мого організму – явні та приховані (про проблему із нирками я дізналася за пару тижнів до виникнення симптомів). Отримані результати дослідження розвіяли мої сумніви, моєму "поганому стану здоров'я" були знайдені пояснення. На всі питання відповіли чітко, зрозумілою для простої людини "без медичної освіти" мовою. На підставі результатів обстеження дано рекомендації, які зараз виконую – приймаю фітосуміші, додала фізичного навантаження. Були надані рекомендації та список фітосумішів, показаних до "розпиття".Фітосуміші виявилися дуже приємними на смак та цілковито результативною заміною звичним таблеткам. Їх вплив на організм я помітила надзвичайно швидко.

Спасибі за швидке та якісне діагностування та рекомендації, котрі вже почали давати перші результати. Завдяки ним я відчуваю себе набагато краще.

Скарги: аутоімунний тиреодит, гіпотеріоз, головні болі

Віра, 37 років

Ніколи за свого життя не писала хвалебних од лікарям чи лікарням, бо виходила звідти ще більш хворою і спустошеною, аніж увійшла туди...це правда.. не перебільшую ані слова. .. Літри хімії, яку вливали внутрівенно мені щопівроку не лише не полегшувало мого самопочуття, а здавалось, що я ось-ось ось помру... а мені лиш 37 ... і в мене трійко діточок...

Все це мене спіткало у березні 2015-го ... діагноз як вирок: аутоімунний тиреоїдит, гипотеріоз з ускладненням ... це була і міопатія рук та ніг, жахливе випадіння волосся, порушення пам'яті, сну, обміну речовин... і повністю розхитані зуби, які прийшлося "спасати", зв'язавши дротами та брекетами...

Надій було небагато...

Передкомний стан... потім -черга на облік на отримання інвалідності, гормональна терапія (еутирокс-125), для напівзруйнованої нервової системи періодичні прийоми вітамінів групи В (та гідозепам-5), пізніше-екстракт перстачу білого.

Сказати, що стан був задовільний - важко... Періодична нудота, головний біль, відсутність гарного настрою, хронічна слабкість робили моє життя невиносимим.

Депресивні стани душили в мені бажання жити.

Та я мама трьох прекрасних дітей. І здаватись не мала права.

Одного разу, з відчаю(це було пізньої осені- 2017) зважилась звернутись на своїй поетичній сторінці в Фейсбук про допомогу та молитву. Виявилось, що людей з подібними симптомами та й власне хворобою -дуже багато. Хтось ділився рецептами народної медицини, хтось пожертував гроші на дообстеження, хтось підтримав добрим словом і сказав, що усе минає... мине і це.

І тут написала мені в приват моя фейсбук-подруга, Марія Р., яка поділилась власним досвідом та успішним застосуванням Паркес. Вона запропонувала все оплатити, лиш би я погодилась спробувати. Спочатку я скептично віднеслась до цього. Але потім відправила волосся на діагностику, отримала результати досліджень, призначення та власне фітозбори, а згодом прилад Паркес.

Сказати, що мені стало краще одразу, я не можу. Це процес. Але вже через місяць я почувалася значно краще. Зараз я взагалі спостерігаю дивні класні речі: набряки майже відсутні, волосся не випадає, зуби перестали рухатись... Мій ортодон в приємному шоці, однак є ще залишкові старі проблеми: низький тиск, головокружіння... іноді нудота. Голова болить набагато рідше. Також сіднофарм приймаю все рідше, оскільки серцеві напади зменшились.

Можливо, благотворно впливає і літнє сонце, і раціон харчування... але я чомусь переконана, що якби ми тоді взимку не запустили цей курс застосування трав та прилада Паркес - ходила б донині напівкоматозна...

Тому особлива моя подяка пані Марії Р., яка буквально заставила мене розпочати займатися своїм здоров'ям та дружній команді "Паркесівців" на чолі з пані Тетяною!

Здоров'я вам та вашим родинам! Успіхів та процвітання вашому Дігностико-Дослідницькому Центру! Ви творите Добро! І це-чудово!!!

Таки трави - то наше здоров'я...

Спасибі, шо ви є!...

15.06.2018

Скарги: себорейний дерматит, хронічний синусит

Ольга

Поділюся історією 3 роки.

Моєму сину зараз 19 років. Коли йому було 16 років, у нього з'явився себорейний дерматит на обличчі у вигляді метелика та хронічний синусит. Звернулись до дерматолога. Напрямок один: усілякі аналізи, УЗД печінки, легенів, черевної порожнини. Діагноз: 16 років, гормональна перебудова, емоційне навантаження в школі. Призначили «бовтанку», яка дає одномоментний ефект, а наступного дня все з'являється знову. І, природньо, гормональні мазі та всілякі вітаміни. В 17 – 18 років (два сезони підряд) з'явилась алергія на амброзію в достатньо вираженій формі. До цього її в нас не було. Раніше завжди активна дитина, яка на постійній основі займався в спортивних секціях, почала дуже сильно втомлюватись. Аналіз крові показав анемію.

Я сама почала шукати інформацію, що це може бути і що робити, слухала відео біохіміків, зокрема Марви Оганян та Юрія Фролова. І тільки тоді, виходячи з симптоматики сина, у мене виникла підозра про наявність гельмінтів та найпростіших. Шукала варіанти їх діагностики та знайшла у Харкові. В Дніпрі його чомусь не виявилось. Відправила волосся на диагностування в наявності сильне паразитарне обтяження. В нас було все: й опісторхи і аскариди і лямблії. Медпрепарати для знищення всієї цієї живності дуже токсичні. Тому Тетяна Миколаївна порекомендувала нам декілька фітосумішів, в тому числі протипаразитарний. Пили дисципліновано. Нещодавно пройшли повторне діагностування – нічого не виявлено.

Я бачила як змінюється мій син: і зовнішньо і в плані активності. Він став колишнім, відійшов стан постійної втоми, з'явилось бажання займатися спортом. І що важливо: минулого літа, на самому початку прийому фітосумішів, не проявилась алергія на амброзію. Аналіз крові показав гемоглобін у нормі, анемії більше немає, еозинофіли також у нормі.

Велика Вам подяка. Знала б про діагностування раніше, цю історію можна було б скоротити на 2,5 року.

06.04.2018

Скарги: головні болі, хронічна втома

Світлана, 46 років

Хочу поділитися своїми враженнями. Прийшла на діагностування з головними болями й хронічною втомою. Після проведення тестування Тетяна Миколаївна знайшла у мене велику кількість захворюваннь, після чого призначила 4 види фітосумішів.

Пропивши буквально місяць трави, у мене почало відбуватися щось цікаве й незрозуміле. Спочатку було здуття черева, після чтого живіт почав боліти і виходило щось страшне, схоже на вічки.

Дуже вдячна Тетяні Миколаївні та цій системі, яка дійсно допомагає позбутися проблем. Моє самопочуття стало набагато краще. З'явилась енергія, менше стали головні болі. В подальшому планую придбати апарат Паркес.

Скарги: болі в суглобах, сечостатева інфекція

В.В, 61 рік

Сьогодні пройшов діагностування в діагнотико-дослідницькому центрі. Дуже грамотно та професійно проведено діагностування. Я дуже задоволений. Підтвердились деякі мої припущення. Дуже задоволений діагностуванням, підходом до лікування проблем та рекомендаціями. Велика подяка.

Сім'я Горбенко

Дуже задоволена роботою та уважним ставленням Тетяни Миколаївни. Завжди дуже уважна, привітна, позитивна. Професійно підходить до кожної нашої проблеми щодо здоров'я. Ми з чоловіко довіряємо тільки їй та з упевненістю її рекомендуємо. Спасибі Вам велике.

Скарги: болі в животі

Р, 31 рік

Маю хронічні захворювання, багато з синдромів підтвердилися після проходження діагностики, потрібно тепер відстежувати процес лікування, щоб краще зрозуміти динаміку лікування.

1 місяць по тому:

Почав приймати трави від паразитів та для печінки паралельно з приладом. Вживання їжі скоротилось вдічі та багато з симтомів пішли. Результат величезний.

Скарги: болі в животі

Аліна, 21 рік

Дякую Тетяні за приділений час та увагу. За місяць прийому № 1, 16, 17, 18, 32 фітосумішів нормалізувалось травлення, стан значно поліпшився. На наступній консультації допомогли розібратися з харчуванням, залишилось застосувати в своєму житті. Змінилося ставлення до харчування. Бажаю Вам і надалі допомагати людям. Ви робите світ краще. :)

Скарги: алергія, закріпи

Анжела, 50 років

Була на діагностуванні в червні 2017 року, отримала інформацію про свій організм. Узяла в центрі за порадою Тетяни (фітосуміші печінкову та кишкову), приймала по місяцю одну суміш і другу. Дуже сподобалось. Забула, що таке закріпи, забула на все літо про свою алергію, відчувала себе добре.

Трави працюють, усім рекомендую. Тетяна мені допомагає розібратися в моєму складному організмі. Дуже рекомендую всім зайнятися здоров'ям, а саме лікуванням організму своєчасно. Велика подяка.