Діагностування організму по волоссю

Діагностування організму по волоссю (дистанційно)

Діагностування організму по волоссям (дистанційно)

Чому саме для аналізу потрібно волосся?

Волосся – ідеальних об'єкт для дослідження. Відрізати волосся просто, й такий аналіз безпечний. Але головне: в волоссі накопичуються всі хімічні елементи, які потрапляють в організм разом із їжею, водою та повітрям. Здатьність волосся накопичувати елементи пов'язана з особливостями їхньої будови та формування.

Ріст кожної волосини відбувається за рахунок безперервного розмноження клітин цибулини, що знаходиться під шкірою. Молоді клітини живляться із кровоносних судин біля її основи. Кальцій та залізо, свинець та ртуть, всі елементи, що потрапляють до організму, потрапляють у кров, а звідтіля й у волосяні клітини. Клітини дозрівають, засихають, роговіють, формуючи волосину. Склад елементів у них більше не змінюється. За один місяць волосся виростає в середньому на 1 см.

Вміст всіх хімічних елементів, які є в організмі, у волоссі набагато вище, ніж у звичних для нас аліквотах аналізу крові й сечі. Наприклад, якщо в сироватці крові при звичайному дослідженні вдається визначити 6 – 8 елементів, то при аналізі структури волосся біорезонансним методом – близько 20 – 30.

Таким чином, при допомозі "закладеної" в волоссі інформації діагностуються практично будь які внутрішні порушення. Окрім того, по волоссю можна визначити обтяження паразитами, хронічні захворювання, або стани, що передують хворобі. По волоссю можна також підібрати необхідне лікування.

Для чого потрібна діагностика організму, що вона дає – докладніше на сторінці Діагностика організму

Ознайомитися з відгуками людей, що пройшли діагностику організму дистанційно (діагностика по волоссю) у нашому Дослідницькому Центрі можна на сторінці Відгуки